Šī lapa ir izdrukāta no apkartraksts.lv

Kāpēc Daiga Jurēvica arī man nepiedāvāja apmaksāt mobilo telefonu?

Autors: Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja kandidāts
Līdz 30. jūlijam varēja pieteikties uz izsludināto vakanci Carnikavas novada domē - Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pozīciju. Apkārtraksts.lv ir saņēmis viena kandidāta pieredzi kandidējot konkursā.

Īsā atbilde - tādēļ, ka konkurss uz Carnikavas domes Sabiedrisko Attiecību nodaļas vadītāja vietu ir FIKTĪVS, tāpat, kā, pieļauju, vairums citu Carnikavas domes konkursu un pārējās "rebes".

Garā atbilde - 40 minūtes gaidot pēc noliktā darba intervijas laika, neviļus biju spiesta noklausīties, kā Carnikavas Domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica instruēja kandidāti, kuru intervēja tieši pirms manis, par jaunajiem darba pienākumiem Domē, kā vienu no bonusiem piesolot apmaksātu mobilo telefonu.

Biju uzaicināta uz darba interviju 2017.gada 8. augustā plkst. 15:20, bet līdz aptuveni 
16:00 biju spiesta sēdēt pie durvīm un pacietīgi gaidīt savu kārtu. Nevarēju nedzirdēt, kā iepriekšējo kandidāti vismaz 60 minūtes (saruna tika sākta vēl pirms manas ierašanās) Domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica sīki un pamatīgi apmācīja, ko tieši Dome sagaida no Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas darba, kā uz ko ir jāatbild. Tāpat tika izrunāts atalgojums un mobilā telefona apmaksa kā bonuss. Skumji, ka jau pirms visu 1.kārtu izturējušo kandidātu uzklausīšanas, Daiga Jurēvica bija pieņēmusi lēmumu, kas ieņems Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas amatu. Aiz manis rindu gaidīja vēl kandidāti.

Lieki piebilst, neviens jau neatvainojās par 40 minūšu kavēšanos, netiku iepazīstināta 
ar potenciālajiem darba pienākumiem, mērķiem un prioritātēm. Mana darba intervija bija aptuveni 7 minūtes īsa, formāla un neprofesionāla. Precīzāk, Carnikavas Domes priekšsēdētāja izpaudās amatpersonai necienīgi gan ar balss tembru, gan ķermeņa valodu, liekot manīt, kā es viņai nepatīku un apgrūtinu ar savu ierašanos. Neesmu jau “pieclatnieks”, lai visiem patiktu. Bet – elementāras pieklājības normas demokrātiskā sabiedrībā būtu jāievēro.

‍Nu jā, arī pats darba piedāvājums tikai tikko manāmi pavīdēja vien novada mājas lapā 
– jau saknē liecinot, ka jauna darbinieka meklēšana ir visai formāls pasākums. Bet ko nu par to.

Bēdīgākā ir apziņa, ka šāda amatpersona vada vienu no bagātākajiem Latvijas novadiem, lemjot par godprātīgo nodokļu maksātāju naudas tērēšanu.