Mūs vieno Carnikavas novads, mums ir svarīgi, kas un kā tajā notiek, tikai strājot kopā mēs varam to uzlabot! 


Apkārtraksta vēsture


Mūsu misija - informēta un saliedēta Carnikavas novada sabiedrība, aktīva sabiedrība, kas kopīgi darbojas visu interesēs.

Šī portāla mērķis ir sniegt pēc iespējas plašāku informāciju par to, kas notiek
mūsu pašvaldības teritorijā, jebkurā jomā sabiedrībā, domē, sportā, kultūrā,
uzņēmējdarbībā.

Jebkurš ir aicināts dalīties ar savu viedokli un zināšanām, lai portāls būtu visaptverošs informatīvs materiāls un vietne diskusijām kā Carnikavas novada iedzīvotājiem, tā arī viesiem.

Mēs vēlamies, lai šis portāls ir spēcīgs instruments to rokās, kas vēlas diskutēt, argumentēt un paust savu viedokli. Dodot šādas tiesības, redakcija aicina ievērot pieklājību un taktiskumu. Mēs apsolāmies pilnveidoties un uzklausīt, lai tiktu ievērotas visu intereses.

Šis noteikti nav portāls, kur izrādīt tikai savu nepatiku pret notiekošo. Drīzāk vēlamies, lai portāla lietotāji norādītu uz objektīvām lietām, kas ikdienas darbos palikušas novārtā, bet pēc savas būtības ir aktuālas lielam novadnieku pulkam. Ne mazāk svarīgas ir pozitīvās lietas mūsu novadā, aicinām ziņot arī par tām!

‍Iecere par šādu projektu tapa jau 2011.gadā, kad tika reģistrēta interneta vietnes adrese www.apkartraksts.lv. 2013.gada 1.februārī Carnikavas novada domes mājas lapa tika slēgta komentāriem, kas savukārt pamudināja šīs lapas izveidi pabeigt, lai sniegtu iespēju sabiedrībai izteikt savu viedokli par Carnikavas novadā notiekošo.

‍‍‍Šis projekts kopīgi tapis sadarbībā ar biedrību Carnikavas novada attīstības biedrība.

‍Apkārtraksts.lv redakcija  - info@apkartraksts.lv